Uwell Caliburn X İncelemesi ve Satış Sitesi

Uwell Caliburn X İncelemesi ve Satış Sitesi

UWELL Caliburn X, en popüler pod elektronik sigara serilerinden birinin en yeni ürünüdür . 2019’daki Caliburn’den bu yana UWELL, hattı her biri farklı özelliklerle gelen alt hatlara ayırdı. A serisi yeni başlayanlara hitap ediyor, G serisi daha gelişmiş seçenekler sunuyor ve ayrıca tamamen farklı bir şekle sahip olan KOKO serisi de var.

Uwell Caliburn X İncelemesi ve çok satılan Elektronik Sigara modeli hakkında detaylı bir blog makaleyi sizler için Pod Fiyat sitemizde özenle hazırladık.

Caliburn X ile yeni bir çizgi devreye giriyor gibi görünüyor. X, daha önce bir Caliburn’de hiç görmediğimiz iki özellik olan OLED ekran ve tam watt ayarı ile gelen biraz daha büyük bir cihazdır. Ayrıca önceki Caliburn cihazlarından (850 mAh) daha büyük bir pile sahiptir ve daha büyük bölmeler (3 mL) alır. X, şu anda mevcut olan üç seçenekle Caliburn G bobinleriyle uyumlu olduğundan, aynı kalan bobinlerdir.

  • Fiyat: 1500 TL (Vozol.info adresinde )
  • Renkler: Mat siyah, mürekkep mavisi, şerit kırmızısı, göl yeşili.
  • Sipariş Verebileceğiniz Orijinal Satış Sitesi: Vozol.info Caliburn X

Caliburn X Kalite ve Tasarımı

107,4 mm x 27,5 mm x 15,6 mm ölçülerindeki X, Caliburn kalıbını kırıyor gibi görünüyor. Serinin önceki ürünlerinden önemli ölçüde daha kalındır, ancak yine de kompakt ve hafif bir elektronik sigaradır. Ve daha kalın olan ağızlık tasarımın yerine otururken, yine de A2’nin ve hatta orijinal Caliburn’ün ağızlığını tercih ederim.

X’i çizginin geri kalanından ayıran şey, cihazın ön tarafındaki siyah beyaz ekrandır. Okunması kolay bir yazı tipinde şarj, watt, volt, direnç ve üflemeleri gösterir. Ekran, önceki Caliburn tasarımlarından en büyük farkı ve içimden bir ses bana gelecekteki Caliburn X ürünlerinin hepsinin bir ekranla geleceğini söylüyor. Aslında X2’de renkli bir ekran beklediğimi söyleyecek kadar ileri giderdim.

Genel olarak, X çok iyi inşa edilmiş hissediyor. Düğmeyi ve ekranı çevreleyen ve bölmelerle eşleşen yansıtıcı parlak bir panel ile çoğunlukla pürüzsüz mat bir kaplama ile gelir. Burada, yanlışlıkla bir veya iki kez hareket ettirmiş olabileceğim hafif gevşek hava akışı ayar sürgüsünün dışında şikayet edecek bir şey yok.

Uwell Caliburn X Modeli Teknik Özellikleri

  • Kapasite: 3 mL
  • Ağırlık: 46 gram
  • Çıkış Gücü: 5-20 watt
  • Pil kapasitesi: 850 mAh
  • Malzemeler: PCTG / AL 6063
  • Boyutlar: 107,4 mm x 27,5 mm x 15,6 mm

Performans ve Verimlilik İncelemesi

Caliburn G bobinlerini kullanan X ile performansı Caliburn G ve Caliburn G2’den çok farklı değil . Buradaki ana fark, X’in tam watt ayarı sunması, bu nedenle bazı ince ayarlara izin vermesidir. Bobinlerin nasıl performans gösterdiğini öğrenmek istiyorsanız, bu iki incelemenin Performans bölümlerini kontrol ettiğinizden emin olun.

Özetlemek gerekirse, G bobinlerinin genel performansı mükemmeldir ve bobin ömrü 20 ile 25 mL arasında değişmektedir. Mevcut üç bobinden X, 1.2 ve 0.8-ohm ile birlikte gelir. 1,2-ohm bobin (9-13 watt) orta güçlü nikotin tuzu suyu için harikayken, 0,8-ohm bobin (13-18 watt) normal nic ve düşük güçlü tuzlar yapabilir. Hava akışını açarsanız her iki bobinle de biraz RDL yapabilirsiniz ve herhangi bir mücadele olmadan 70VG’ye kadar işleyebilirler.

Bu bobinlerden sızıntı yaptığından şikayetçi olanlardan bazı yorumlar oldu ama ben olağan dışı bir şey fark ettiğimi söyleyemem. Aslında G2 ile yaptığım deneyi tekrarladım: Cihazlardan birini doldurdum ve yaklaşık beş gün boyunca bir kenara bıraktım ve kontakların etrafında sıvı bulamadım. Normal kullanım sırasında bir veya iki damla görünür, ancak bu, pod elektronik sigaralarla kurs için eşittir.


Özetle Uwell Caliburn X Pod Kit Elektronik Sigara Modeli

Caliburn X, harika bobinler alan sağlam bir kapsül sistemidir. Rakiplerinin çoğundan daha fazlasını sunar; bir ekran, tam hava akışı ve güç ayarlanabilirliği ile birlikte gelir ve pili uzun süre dayanır ve oldukça hızlı şarj olur.

Özellikle benzer performansı UWELL‘in kendi Caliburn A2’si ve etkileyici VAPORESSO LUXE QS gibi daha basit cihazlardan alabileceğiniz için ilk elektronik sigara olarak tavsiye etmekte biraz tereddütlü olurum . Ancak başlangıç ​​seviyesindeki vape aşamasını geçtiyseniz ve ekstra özelliklerden faydalanmak ve elektronik sigaranıza ince ayar yapmak istiyorsanız, X önerebileceğim bir cihazdır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir