En Ucuz Juul Pod Fiyat Ürün Kategorisi

Kapalı kutu Juul Pod kartuş modelleri podfiyat.com sitemizde hızlı teslimat imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz. Kampanyalı olarak Juul Pod Fiyat çeşitlerini kampanyalı olarak satın alabilirsiniz. En çok satılan Juul Pod modelleri ve aklınıza takılan tüm soruları bizlere iletebilirsiniz. Hızlı Teslimat ve İstanbul içi aynı gün motorlu kurye imkanı ile orijinal Juul Pod Satın Al – Juul Pods

Yeni

Juul Mango Pod

700 

Orijinal ve En Ucuz Juul Pod Fiyatları Satın Al

Juul Pod Fiyat en hızlı teslimat imkanı ile podfiyat.com adresinden güvenle adresinize gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme imkanı ve hızlı gönderi seçenekleri ile Juul Pods kartuş çeşitlerini web adresimizden güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm JUULPods paketleri içerisinde 4 adet kartuş bulunmakta olup, her kartuş 1.7 ml olarak 200 çekime tekabül etmektedir.

JUUL CİHAZLARI ve JUUL LİKİT ÇEŞİTLERİ PODFİYAT GÜVENCESİYLE

Dünyada ve ülkemizde milyonlarca kişinin severek kullandığı orijinal Juul markalı cihaz ve JuulPod Likit kartuşlarını PodFiyat.com güvencesiyle sipariş edebilirsiniz. Hızlı teslimat koşullarıyla adresinize gönderdiğimiz ürünlerimizi uygun fiyat ve kapıda ödeme seçenekleriyle satın alma şansını yakalayabilirsiniz. PodFiyat güvencesiyle sipariş verdiğiniz uygun fiyatlı Juul cihaz ve kitleri tamamen orijinal ambalajlarında adresinize gönderilmektedir. Markalı orijinal ambalajları sizden önce kimse açamaz ve içeriğine müdahale edemez. Piyasada karşınıza çıkan yüzlerce taklit ürünler yerine, kendine özgü teknolojisi ve hafif tasarımıyla dünyada büyük ilgi gören indirimli Juul cihaz çeşitlerini ülkemizin kaliteli alışveriş platformu PodFiyat üzerinden satın alın.

JUUL NEDİR? JUUL NASIL KULLANILIR? Merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nde olan Juul Labs Şirketinde üretilen Juul kısa sürede dünyanın önde gelen markalarından biri haline geldi. Piyasaya sunduğu ileri teknolojili cihazlarla kullanıcılarına kolay kullanım özellikleri sunan şirket, ürettiği bu cihazlarla birbirinden şık tasarımlara da imza attı. Juul cihaz ve juulPod Likit ürünlerinin sizlere sağladığı avantajları sıralayarak, “Juul Nedir?” sorusuna yanıt vermeye çalışalım:
Juul Likit Kartuş Avantajları • Dünyanın seçkin tütünlerinin yapraklarına bulunan tuz bileşenlerinin özel olarak ayrıştırılmasıyla elde edilen nikotinlerle üretilir. Farklı tercihlere hitap etmek için nikotin oranları %1,7 ila %9 arasında değişmektedir. • Likit kartuşlar Tropik meyvelerden Gold Tütün harmanlarına kadar pek çok farklı aroma zenginliği ihtiva eder. Bu sayede kullanıcılar kendi tarzına uygun bir model seçerek başka markalara ihtiyaç duymadan sorunsuzca kullanım sağlarlar. • Likit ambalajından çıkarılır ve cihaza kapak açılarak takılır. Tüm yapmanız gereken budur. Tazeliğini kaybetmemesi için JuulPod ambalajlarını sadece kullanacağınız zaman açmanızı öneriyoruz. • JuulPod kartuş çeşitleri sizleri tütün mamullerinin zararlı etkilerinden korur. Tütünün yüksek ısıda yanması sonucu meydana gelen ve zararlı bileşenler içeren duman yerine, likitlerden düşük ısıyla elde edilen buharı kullanırsınız. Böylece kendinizi ve çevrenizi dumandan ve kötü kokulardan koruyabilirsiniz. • JuulPod likitleri bittikten sonra doldurmaya gerek yoktur. Bu yönüyle zahmetsizce kullanılırlar. Biten kartuşlar kolayca çıkarılıp atılabilir. • Juul marka likitler tütün mamulleri gibi ellerinizde, dişlerinizde sararmaya neden olmaz ve üzerinizde kalıcı kokular bırakmaz.

Juul Cihaz Avantajları

• Juul cihazlar hafif ağırlıktadır. Likitlerle birlikte olduğu durumlarda bile ağırlıkları 25 gramı geçmez. Böylece rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. • Juul marka cihazlar görsel açıdan oldukça ilgi gören tasarımlara sahiptir. Gümüş renginden Turkuaza kadar pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. • Juul cihaz kullanımı son derece kolaydır. Cihazlar üzerinde karmaşık kontrol düğmeleri yoktur. Cihaz içerisindeki özel algılayıcılar size şarj durumunu bildirir. Üzerine yer alan LED ışık sayesinde doluluk oranını gözle takip edebilirsiniz. (Yeşil renk doluluğu, kırmızı renk şarj edilmesi gerektiğini gösterir) • Juul Makine içerisinde yer alan donanım özellikleri sayesinde otomatik ısı kontrolü yapmaktadır. Cihaza takılan likitler aşırı derecelerde ısıtılmaz. Bundan dolayı aromaların hoş kokuları yanma tatları olmadan size ulaşır. • Likitle birlikte kullanım sırasında cihazdan herhangi bir sızma veya damlama meydana gelmez. Kartuşlar cihazınıza tam olarak oturma prensibiyle dizayn edilmiştir. Cihazınızı kullanırken hareketlerinizin kısıtlanmasına gerek olmaz. • Cihazınızla birlikte gelen USB kablosu sayesinde ürünümüzü farklı cihazlar üzerinden (USB girişi olan bilgisayarlar veya akıllı elektronik cihazlar) şarj edebilirsiniz. • Juul şarj süresi ortalama bir gündür. Kullanımınıza bağlı olarak cihazınız doldurmadan yarım gün ila bir gün arasında rahatlıkla idare etmektedir. • Juul kalitesini yakından tanıyıp karar vermek için PodFiyat.com ürün kataloğumuz üzerinden Juul Başlangıç Kiti siparişi verebilirsiniz.

JUUL CİHAZ ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Kendi özel zevkinizi yansıtmak için farklı renklere sahip ürünlerden istediğinizi seçebilirsiniz. Ürün modellerimiz Beyaz, Turkuaz, Altın (Gold), Gümüş (Silver) ve Kırmızı (Red) renk tasarımlarını içermektedir.

JUUL CİHAZLAR HAKKINDA MERAK EDİLENLER

PodFiyat ailesi olarak bizi tercih eden değerli müşterilerimizden gelen önemli soruları yanıtlayarak Juul cihaz hakkında merak edilen konuları aydınlatmaya çalışalım.

Juul Cihaz Temizleme Nasıl Yapılır?

Juul cihaz ve kartuşları avantajlı kullanım özellikleri sayesinde tütün mamulleri gibi kalıcı lekeler ve izler bırakmaz. Kompakt yapıya sahip likit kartuşlar kullanım sonrası kolayca çıkarılıp atılabilir. Yine de cihazınıza arada bir bakım yapmak adına temizlik yapabilirsiniz. Dilerseniz cihazınızı çizmeyecek yumuşaklıkta bir bez vasıtasıyla kartuş taktığınız bölgeyi silebilirsiniz. Bunun için önce kartuşu çıkarın ve giriş bölgesini hafif hareketlerle silin. Dilerseniz sanal mağazamızda bulunan elektronik sigara temizleme fırçası ve çubukları gibi aksesuarlardan alarak daha etkin bir temizleme yapabilirsiniz.

Orijinal Juul Cihaz Kullandığımı Nasıl Bilebilirim?

PodFiyat güvencesiyle satın aldığınız tüm cihaz ve sarf malzemeleri %100 orijinal markaların ürünleridir. Yine de emin olmak isterseniz size gelen cihazın kutusunda yer almakta olan holograma bakabilirsiniz. Orijinal kutular üzerinde kazıyarak açacağınız hologramlı bölümler bulunmaktadır. Hologramın altında çıkan ürün kodunu aratarak cihazınızın orijinal sayfası üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Eğer orijinal Juul markası hakkında aklınıza takılan sorular varsa PodFiyat müşteri hizmetleri numaramızdan bize ulaşarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Juul Cihaz Şarjı Ne Kadar Sürede Dolar?

Juul markalı tüm cihaz modellerinde ortalama şarj süresi 60 dakikadır. Cihazınızı tam olarak doldurduğunuzda yaklaşık 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Cihazın sahip olduğu LED teknolojisi sayesinde yalnızca ışık göstergesine bakarak şarj durumunuzu anlayabilirsiniz. Şarj göstergesini çalıştırmak için likit takılıyken cihaz üzerine iki kes hafifçe vurabilirsiniz. • Yeşil Renk: Tam doluluk • Sarı Renk: Bitmeye yaklaşan şarj için ön uyarı • Kırmızı/Beyaz Renk: Tamamen bitmiş şarj

Juul Cihaz Teslimat Süresi Ne Kadardır?

Juul cihaz çeşitleri ve kitleri orijinal kutusuyla, kapıda ödeme koşullarıyla gönderilmektedir. Mesai saatleri içinde verilen şehir içi siparişleriniz aynı gün elinizde olmak üzere motorlu kuryelere teslim edilir. Mesai saatleri dışında verilen siparişleriniz en geç ertesi gün gönderilmek üzere yola çıkar. Teslimat süreleri ilden ile farklılık gösterebileceği için öncelikle müşteri hizmetlerimizi arayarak detaylı bilgi almanız yararlı olacaktır.