iQos Cihazlar Orijinal ve Uygun Fiyat Seçenekleri ile PodFiyat.com’dan Sipariş Verebilirsiniz

iQos Cihazlar Orijinal ve kapalı kutu uygun Fiyat Seçenekleri ile PodFiyat.com’dan kapıda ödeme imkanı ile Sipariş Verebilirsiniz.. iQos 2.4 Plus, iQos 3 Duo ve iQos Solid lil uygun fiyat seçenekleri ve tüm renkleri ile podfiyat.com‘da. iQos Türkiye sipariş sayfamızda yer alan tüm iQos cihazları kapalı kutu ve orijinal garantisi kapsamında gönderilmektedir. Tüm cihazlar iQos Full Set olarak tüm aksesuarları ile birlikte gönderilir. Ayrıca iQos aksesuarları ve iQos Holder çeşitleri de stoklarımızda bulunmaktadır.

iQos 3 Duo Full Set Original

2.100 
İndirim!
5.000 

Iqos Terea Kartuş

1.800 

IQOS NASIL ÇALIŞIR?

Elektronik sigara konusunda dünyanın önde gelen firmalarından olan IQOS keyifli bir için uzun yıllara dayalı araştırmaları sonucunda IQOS Cihaz teknolojisini geliştirmiştir. IQOS cihazlar yüksek ısıya gerek olmadan içeriğin ısıtılmasını ve buhar oluşumunu sağlamaktadır. IQOS Heets Kartuşlarına bulunan aroma ve nikotin içeriği normal sigaraların aksine dumansız olarak, yanmadan size ulaşır. Böylece özel tasarım kartuşlarda bulunan seçkin tatları rahatlıkla hissedebilirsiniz. IQOS formülünde bulunan nikotinler tütün yapraklarından özenle ayrıştırılarak elde edilmektedir.

IQOS Çalışma Prensibi

IQOS Cihazların içinde bulunan özel ünite ve algılayıcılar sayesinde ürünümüz keyifle kullanılabilir. IQOS teknolojisine sahip algılayıcılar kartuşların yüksek ısılarda yanmaması için otomatik bir sınırlama koyar. Düşük ısılarda yanan kartuş içeriği yalnızca buhar üretir. İçinize çektiğiniz buhar yanık tadı vermez. İçim kalitesi olarak baktığınızda sigaradan bir farkı yoktur. Ancak zararlı duman ve bileşenler söz konusu olduğunda IQOS sigaradan çok daha iyi bir çözümdür. Sigara yandığında tütün tamamen kavrulur. Bu da içerisinde yüzlerce kimyasalın olduğu bir duman salınımı anlamına gelir. IQOS Elektronik sigara çevreye kötü koku ve rahatsız edici bir duman yaymaz. Cihaz tütün ürünlerinde olduğu gibi ellerde veya dişlerde sararma meydana getirmez. Sigara kullanmayıp IQOS cihaz kullanacak olan müşterilerimize nikotinin bir bağımlılık oluşturma özelliği olduğunu hatırlatmak isteriz.

IQOS Cihaz Parçaları ve Aksesuarları Nelerdir?

Elektronik sigara olarak üretilen IQOS cihaz 3 bileşenin bir araya gelmesiyle kullanılır. Bunlardan ilk IQOS Heets adı verilen, aroma ve nikotin içeren kartuştur. Bu kartuşlar kullanım sırasında cihazın bölmesine yerleştirilir. Diğer bileşen cihazın kendisi olan ve IQOS Holder olarak geçen gövdesidir. Kartuşlar gövdenin altında bulunan giriş ünitesine kolayca takılır. Kullanım sırasında akma veya damlama gibi sorunlar meydana gelmez. Cihaz kullanımının son bileşeni ise IQOS Şarj kablosudur. USB teknolojisi sayesinde cihazınızı dilediğiniz bilgisayar ve akıllı elektronik cihazlar üzerinden doldurabilirsiniz.

IQOS Nasıl Kullanılır?

IQOS kartuşu cihazınıza takıp düğmesine basarak hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Heets kartuşlar bittikten sonra kolayca cihazdan çıkarılıp atılabilir. Aromalı kartuşların bittikten sonra tekrar doldurulması söz konusu değildir. Tüketimden sonra rahatça çıkarılıp yenisi ile değiştirilebilir. Her bir kartuş ortalama 12 nefes ya da 6 dakika boyunca kullanılabilir.

IQOS Şarj Seçenekleri

IQOS Duo cihazlar tekrar şarja gerek olmadan iki kere kullanım özelliğine sahiptir. Eğer tek bir dolumla çok daha fazla kullanım seçeneği istiyorsanız IQOS Multi cihazlarımıza göz atabilirsiniz.