Heets Çeşitleri iQos Heets Kapıda Ödeme Uygun Fiyat ile Sipariş Ver

Heets Çeşitleri iQos Heets Kapıda Ödeme Uygun Fiyat seçeneği ve kapıda ödeme imkanı ile hemen Sipariş Verebilirsiniz. Heets Amber, Yellow, Purple, Bronze iQos Heets Amber, Silver, Turkuaz seçenekleri ile en çok satılan Heets çeşitlerini Heets Kategorisinden hızlı teslimat imkanı ile satın alabilirsiniz. Sitemizde mevcut olan ürünler Kazakistan menşeili olup, kalite açısından Ukrayna ile eşdeğerdir. Kıbrıs ürünleri için Heets Kıbrıs kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Heets Amber Selection Kazakistan

1.500 
Yeni

Heets Green Zing Kazakistan

1.550 

Heets Purple Wave Kazakistan

1.500 

Heets Silver Kazakistan

1.500 

Heets Turkuaz Kazakistan

1.500 

Heets Yelllow Kazakistan

1.500 

Iqos Terea Kartuş

1.800 

Uygun Fiyat Heets Ürün Kategorisi

iQos Heets Orijinal Ürün Çeşitleri podfiyat.com adresinde kapıda ödeme ve hızlı gönderi imkanı ile hemen sipariş verebilirsiniz. Cihazı elektronik olarak ısıtan bir oda var. Nikotin çubuğu, buhar üreten cihaza yerleştirilir. Kötü yanan tütün olmadan sigara aromalarının tadını çıkarabilirsiniz. Heets, daha sağlıklı sonuçları nedeniyle Türkiye ve bir çok ülkede popülerdir. Sizlere ağız kokusu ve üzerinize sinen kötü koku bırakmadığı için rahatlıkla kullanabileceğiniz üründür.

Neden Heets Siparişi için Bizi Seçmelisiniz?

IQOS Heets oranlarımız çok uygun fiyat seçenekleri ve kapıda ödeme imkanı ile satın alma hizmeti sunmaktadır. Saat 17: 00'den önce sipariş verirseniz Türkiye tüm şehir ve semtlere aynı gün MNG Kargoya vermekteyiz. İstanbul içi aynı gün teslimat imkanı olup, bölge ve semtlere göre iletişim kanallarımızdan bizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. podfiyat.com sitemizden iQos ürünlerinin her çeşidi ve cihazı bulabilirsiniz. Müşterilerimizin nihai Heets taleplerini yerine getiriyoruz. Personelimiz güler yüzlü ve IQOS ürünleri hakkında size rehberlik edebiliriz. En sevdiğiniz lezzeti istediğiniz zaman ayarlayabiliriz.

IQOS Heets'in En Lezzetli Tatları

HeetS hissi normal sigaradan biraz farklıdır. Sevdiklerinin en iyisini bulabilmeleri için çeşitli tatlar sunuyoruz. iQos Heets Amber, Bronze, Yellow, Heets Turkuaz gibi bir çok farklı aroma tatları stoklarımızda mevcut olup dilediğiniz seçimi yaparak satın alabilirsiniz.

iQos Heets Nasıl Kullanılmalıdır?

Heets çubuklarını bir tutucuya yerleştirebilirsiniz. Tütünün olduğu taraf aşağı doğru olmalıdır. Heets çubuğunu bükmemeniz veya bükmemeniz önemlidir. Cihazın sıcaklığını tutucuya yerleştirerek yükseltebilirsiniz. Cihaz, bir tutucu ile kullanılmak üzere oluşturulmuştur. Çakmak veya kibrit çubuğu kullanmayın. Cihazın çalışmasına ve aerosol salmasına izin vermek için düğmeye basın. Bitirdikten sonra çubuğu temizlemek için kapağı çıkarmanız gerekir. Artık tütünü normal çöpe atabilirsiniz.